İSLAM DEVLETİ BAKİDİR VE KALICIDIR

İSLAM DEVLETİ BAKİDİR VE KALICIDIR

Ebu Bekir El Bağdadi El Haşimi El Kureyşi (Hafızahullah)

Ebu Bekir El Bağdadi El Haşimi El Kureyşi (Hafızahullah)

EY MÜSLÜMAN ! ! ALLAH'IN HUKUMLERİNİ AYAKLAR ALTINA ALAN BU PARTİLERE OY VEREREK KAFİRLERDEN OLMA

EY MÜSLÜMAN ! ! ALLAH'IN HUKUMLERİNİ AYAKLAR ALTINA ALAN BU PARTİLERE OY VEREREK KAFİRLERDEN OLMA
CİHAD BÖLGELERİNDEN HABERLER
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
IRAK'DAN OPERASYON VİDEOLARI
Image and video hosting by TinyPic

EN SON YORUMLANAN KONULAR

10 Eylül 2008 Çarşamba

11 EYLÜL 2001 MANHETTAN GAZVESİ'NİN BİLİNMEYEN TÜM AYRINTILARIYLA


video

Kudüs'ün Fethi,İstanbul'un Fethi, Hittin Savaşı ve 11 Eylül fethi. Tarihin kırıldığı ve iman- küfür mücadelesindeki belirleyici noktalar. İmam Usama bin Laden Afganistan'dan gönderdiği yeni mesajında: '' Fethi unutmayın, mücahidlere dua edin ve yeni fetihler için hazır olun.'' dedi. Allahu Ekber ! 11 Eylül, müslümanın kendine gelmesidir. Büyük fetihler açıklanamadıkları için büyüktür ! Gemilerin karadan yürütülmesi gibi, uçaklarda birer bomba olur küfrün bağrına saplanır.

11 EYLÜL İLGİLİ TÜM SORULARA CEVAP :
ŞEYH MUHAMMED USAME BIN AVAD BİN LADIN'IN 19 ASLAN KASEDİ

11 eylül 2001 istişadının birinci yıl donumunde El Cezire ve El Arabiye televizyonlarinda Usame Bin Ladin'in bir kasedi yayinlandi. El Cezire TV'sinin yöneticisi bu kasedi daha onceki Şeyh Usame Bin Ladin kasetlerini aldiklari kaynaktan aldiklarini ve kesinlikle Şeyh Usame Bin Ladin'e ait oldugundan emin olduklarini açıkkladi. Videoda açiklama yapan mucahid videonun Afganistan'in Kandahar sehrinde 11 eylul istişadından kısa bir sure once cekildigini soyluyor. Videoda açıklama yapıp vasiyetini söyleyen mucahidin ismi Eş Şeyhul Mucahid Abdulaziz İbni Abdurrahman El Omari Ez Zehaniydir.

video

Bu mucahid El Kaide kamplarında uzun sure egitim almış birisi. Zaten kasette de kendisinin Afganistan goruntulerine yer veriliyor. Bu kisi ikiz kulelerin kuzeyde olan binasina dalan uçakta bulunan mucahidlerin lideriydi. Bu mucahidin açıklamasi şöyle: "Sizi yakalayacagiz, sizi Dunya'ya rezil edecegiz, sizin peşinizi hiçbir zaman birakmayacagız. Allah bana yardım eden ve benim askeri ve ilmi egitimimi ustlenen Usame Bin Ladin'den razı olsun! Allah bizim yaptigımız işleri kabul etsin! Amerika kanlı ve şişman ellerini islam topraklarından çeksin ! "


video

Bir gün sonra aynı kanallar Usame Bin Ladin'in baska bir ses kaydını yayınladı. Usame Bin Ladin burada 4 uçagı kaçıran 4 mucahid komutanın isimlerini verdi: Güneydeki kuleye vuran ucagin komutani:Şehid Marvan Al-Shehhi Kuzeydeki kuleye vuran ucagin komutanı:Şehid Şeyh Abdulaziz Ez Zehraniy Amerikalılar tarafından düşürülen ucagın komutanı:Şehid Ziyad Jarrahi (bu uçak buyuk ihtimalle beyaz saraya çarpacakti) Pentagon'u vuran uçagin komutani:Şehid Hani Hanjour Tüm mucahidlerin komutani:Şehid Muhammed Atta

video
17 nisan 2001 günü ise El Kaide'nin sözcüsü Molla Şeyh Süleyman Ebu Geys,11 Eylül'de girişilen istişadı üstlendi.El Kaide sözcüsü: "Kafirin başını kendi toprağında vurabildik"

Molla Şeyh Suleyman Ebu Geys

(Fekkallahu Esrıy)

(Allah esaretten kurtarsın)

(Allahumme Amin)

11 EYLÜL 2001 Manhetten gazvesi sonrası Afganistan,ın kandahar dağlarında yaptığı ve kafirlere korku salan meşhur konuşmasıdır.


ABD'deki 11 Eylül istişadını üstlenen El Kaide örgütünün sözcüsü ilk kez yayımlanan bir video kasette,"Kafirin başını kendi toprağında vurabildik" dedi.Ortadoğu Yayın Kuruluşu (MBC) tarafından yayımlanan ve üzerinde herhangi bir düzeltme yapılmayan video kasette, El Kaide'nin sözcüsü Süleyman Ebu Geys, 11 Eylül'de girişilen saldırıları üstlenirken,"Allah Subhanehu Ve Teala bizden inançsızları yıldırmamızı istedi ve biz inançsızlara dehşet saldık 19 tane mucahid ALLAH ONLARA RAHMET ETSİN abd'yi ininden çıkardı kafir'in başını kendi toprağında vurma fırsatı veren ALLAH SUBHANEHU VE TEALA'YA SONSUZ HAMD OLSUN ALLAH bu 19 mucahdi küfür ehli abd'yi yıkması için kutsadı..." şeklindeki açıklamasının ardından abd ve küfr ehlini yine korku saldı

video

İLK OLARAK YALANLAR FANTEZİSİ !

VE AHMAKLARA TOKAT GİBİ CEVAPLAR !

1) İslam'da insan öldürme yoktur !
Cevap:Kuran insan öldürmeyi yasaklamaz. İslam haksız yere insan öldürmeyi yasaklar! Cihad yolunda Allah adına eman verilmemiş kafirlerin öldürülmesi farzdır. Kuran'ı okumak ve sünneti seniyyeyi araştırmak kafidir. Cahillerin ezberlediklerini tekrar etmeleri cehaletlerindendir !

2) Müslüman, büyük cihad olarak nefsiyle mücadele etmelidir !
Cevap:Küçük cihadı (savaş) yapamayanlar büyük cihadı asla tam manasıyla gerçekleştiremez.

3) Şeriat demokrasiyle gelecektir !
Cevap:Şeriat asla Batı demokrasisiyle gelmez. İslam'ın parlak hakikatleri siyaset ve particiliğin ayak oyunlarına alet edilemez.Şeriat ancak şeriat kaideleri üzerine bina edilebilir.

4) İslam hoşgörü dinidir ! İslam'da hoşgörü vardır !
Cevap:Evet islam hoşgörü dinidir. Ancak,İslam iktidar olursa hoşgörü mümkün olur. İslam iktidar olmadıkça hoşgörü sadece edebiyat motifi olacaktır.

5) Bu devirde kılıçla değil, kalemle mücadele edilmelidir !
Cevap:Kılıç ve kalem İslam'ın hizmetindedir. Kuran'da kılıç ayetleri'Kutilu ve katilu fi sebilillah' hükmü bakidir. O devir, bu devir farkı yapmak Kuran'a iman etmeyi zorlaştırır. Bütün devirler aynıdır. İnsanın mahiyeti
değişmiyorsa, Kuran'ın hükümleride değişmez.

6) El Kaide Vehhabilik akımının devamıdır !
Cevap:El Kaide Ehli Sünnet Vel Cemaat mezhebinin devamıdır. Selefilik, Ehli Sünnete aykırı değildir. Bilakis Ehli Sünnettendir. Selefilik,Sahabe dönemini modelize eder. Vehhabi olan Suudi yönetimi, El Kaide düşmanıdır. Vehhabiliğin, El Kaide'yle uzaktan yakından ilgisi yoktur.

7) Amele-i İstişhadiye (İntihar eylemi !) İslam'a aykırıdır !
Cevap:İştişhad eylemleri Trablus cihadında Ömer Muhtar tarafından İtalyanlara karşı uygulanmıştır. Çanakkale Savaşlarında Müslümanlar İtilaf devletinin ordularına karşı İştişhad eylemleri yapmıştır. Daha önceki cihadlarda da bu eylemleri görmekteyiz. Ehli SÜnnet alimleri bu eylemleri onaylamıştır. Diyanet elemanları kitap taşıyan yahudi hahamlarından başka bir mahiyette değildir. Hatta çoğu haham satılmamış olmasına rağmen, diyanet satılmıştır. (Bu Konuyla Alakalı Daha Geniş Yazı Ve Videoları Sitemizdeki '' ŞEHADET EYLEMLERİ '' İsimli Linki Tıkladığınızda Ulaşabilirsiniz.

8) Bediüzzaman Said Nursi kafirlerle savaşmayı değil, uzlaşmayı öngörmüştür !
Cevap:Bu yalanı sahte Nurcular uydurmaktadır. Said Nursi Ruslarla cihad etmiş bir gazidir. İngiliz Papazlarının yüzlerine tüküren fetvayı İstanbul'da savaş yıllarında yayınlamıştır. Sözde Nurcu ahmaklar, Said Nursi'yi Mahatma Gandi'ye benzettikleri için böyle aptallıkları dile getirmektedirler.

9) Usama bin Laden'i Amerikalılar desteklemiştir !
Cevap:İmam Usama bin Laden, yeryüzündeki bütün cihatlarında Amerikalılardan 1 sent dahi yardım almamıştır. Afgan cihadında Amerikan yardımı alanların kim olduğu açıktır. Burhaneddin Rabbani, Raşid Dostum,Şah Mesud Amerikan piyonlarıdır.Bu yüzden İmam Usama bin Laden bu piyonlara cephe almıştır.Abdullah Azzam liderliğindeki müslümanlar ve Usama bin Laden cihadı müslüman kaynaklarla finanse etmiştir.

10) 11 Eylül'ü Yahudiler yaptı !
Cevap:Yalanın daniskası ve ahmakçası budur. 11 Eylül'ün nasıl yapıldığı El Kaide'nin propaganda filmlerinde açıkça ispatlanmıştır. 19 mücahid bu şanlı fetih eyleminde şehid olmuştur. Böylece İstanbul'un fethi kadar şanlı bir fetih gerçekleşmiştir. Küfür kalesinde vurulmuştur. İstanbul'da Kudüs'te hoşgörüyle değil, Fatih'İn Selahhaddin'in kılıçlarındaki kanla fetholunmuştur. Bugün İmam Usama bin Laden'i eleştirenler, eğer geçmişte yaşasaydı, Fatih'i,Selahaddin'i ve hatta Hz.Ömer'i eleştirecekti.

11) 11 Eylül'de Dünya Ticaret Merkezinde çalışan 4000 Yahudi işe gelmemiştir !
Cevap:Bu yalanı ilk defa Amerikan ABC televizyonu satır arası haberi olarak vermiştir. Daha sonra Türk medyası bu yalana sarılmıştır. Bu haber kesinlikle yalan haberdir. 11 Eylül'de Dünya Ticaret Merkezinde Yahudi, Amerikan ve diğer milletlerden insanlar ölmüştür. (Bu Konuyla Alakalı Daha Geniş Yazı Ve Videoları Sitemizdeki '' 11 Eylül 2001 Manhetten Gazvesi '' İsimli Linki Tıkladığınızda Ulaşabilirsiniz.


İKİNCİ OLARAK YİNE CAHİLLERİN BAZI SORULARINA TOKAT GİBİ CEVAPLAR:


1.SORU: Nasıl oldu da binada o gun çalışmakta olan 4 bine yakın yahudi hiç zarar görmedi ?

YANIT: İstişadı 11 eylul sali gunu sabah saatlerinde gerçekleşti O gun yahudilerin kutsal bir bayramina denk geliyordu ve o gunun sabah saatlerinde yahudilerin çogunlugu sinagogdaydi.Bu tamamen kaza eseriydi.İstişadı 29 ekimde duzenlenmiş ve istişad günü türkler izinli olmuş olsaydı bu,saldırıyı turklerin yaptigi anlamina mi gelecekti ? O gun sinagoga gitmeyen yahudilerdende çok sayıda ölenler olmustu.Zaten Abd'nin yayinladigi 3-4 bin kişilik ölenler listesinde yaklasik 100 kadar yahudi vardı.

2.SORU: Afganistan'in mağaralarında yaşayan 15-20 kisinin boyle buyuk bir saldırıyı duzenlemesi imkansız degil midir?

YANIT: Muslumanlardaki kendilerini asağılama hastalıgı ne zaman bitecek? Dunya muslumanlari her zaman "Efendim biz hiç bir şeyi beceremeyiz" deyip duruyorlar. Neden muslumanlarin buyuk şeyler basarabilecegine inanmıyorlar? Alınamaz denen İstanbul'u alan muslumanlar degil miydi? Yenilemez denilen kızıl orduyu yenen muslumanlar degil miydi? Muslumanlar tarih boyunca yuzlerce defa yapilamaz deneni yapmislardi bunu da yapmis olamazlar mi? Ey peygamber, mü'minleri cihada teşvik et! Eğer sizden sabreden yirmi kişi olursa ikiyüz kişinin üstesinden gelir ve eğer sizden yüz kişi olursa o küfredenlerden binini alteder. Çünkü onlar, gerçeği kavrayamayan anlayışsız bir topluluktur. (Enfal suresi 65)

3.SORU: Bugun tum uzmanlar bir adet Boeing 747 tipi ucagin carpmasiyla DTC gibi buyuk bir binanin yıkılamayacagini kabul ediyorlar.
Peki bu bina nasıl yıkılmıştır?
YANIT: Allah'ın yer yuzunde bir çok mucizesi vardir. Allah mucahidlere mucadele etmeleri halinde yardim ve zafer sozu vermistir. Zaten 11 eylulde Amerikayi vuran mucahidler degildi, Amerikayi mucahidlerin eliyle vuran Allah'ti. Sonra onları siz öldürmediniz, fakat onları Allah öldürdü; attığın zaman da sen atmadın, lakin Allah attı. Bu da mü'minlere güzel bir imtihan geçirtmek içindi. Gerçekten Allah işitendir, bilendir! (Enfal suresi 17. ayet) Onlardan öncekiler, tuzaklar kurmuşlardı. Allah da kurdukları binalarına temellerinden geldi=çökertti de tavan tepelerinden üzerlerine çöktü ve azap onlara farkedemedikleri bir yönden geldi. (Nahl suresi 26. ayet) Onlarla savaşın ki, Allah onları sizin elinizle cezalandırsın, rezil etsin onları, yardımıyla sizi onlara karşı zafere erdirsin, mü'min bir topluluğun yüreklerine su serpsin. (Tövbe suresi 14. ayet) Bugun gercekten de o binalarin bu ucaklarla tamamen imha edilmesi imkansizdir. Zaten Şeyh Usame Bin Ladin bir konuşmasında "Biz o binaları yıkmayı planlamamıştık, sadece belli buyuklukte bir zarar verecektik. Allah yardımcımız oldu ve tüm bina yıkıldı" dedi. Bu binalarin birer adet ucak çarpmasiyla yıkılmasinin bundan başka hiçbir bilimsel aciklamasi yoktur.

4.SORU: Bu saldırıyı yapanlar musluman olabilir fakat bu kişiler mossad veya cia'den para almış kişiler olamaz mı?

YANIT: İstişadı duzenleyen 19 mucahidin tamamı Arap kökenlidir ve bu kişilerin bazıları Amerikada egitim gormüş kişilerdir. Gercekten de bu mucahidlerin tamamı zengin ailelere mensup kisilerdi. Usame Bin Ladin özellikle mi zengin mucahidleri seçti bilemiyoruz fakat bu kişiler paraya ihtiyaci olan kişiler degildi. Para icin boyle bir eylem yapmiş olmalari söz konusu degildir. Zaten para icin intihar komandosu olmak pek de zekice bir fikir degildir.

5.SORU: Bazıları İslama gore bir gemide 99 firavun, 1 masum insan olsa o gemi batırılamaz diyor?

YANIT: Kim diyor? Bizim olcumuz bazi kisilerin sözleri degil Kuran ve sunnet olmalidir. Zaten siz oradaki 1 masum insani kurtarmak icin gemiyi batirmamazlik ederseniz geri kalan 99 firavun gemiden kurtuldugunda binlerce masumu oldurecekler. Bir masumu kurtarmak icin binlerce masumu kurban vermek nasil islama, akla veya mantiga uyar? Kaldı ki boyle bir sey gercek olsaydi Hz Muhammed (S.A.V) hiçbir zaman Hayber kalesini kuşatip mancınıkla bombalatmazdı çünkü o kalede kadın, çoçuk ve yaşlılar vardı ve müslümanlar bunun bilincindeydi. Hatta şöyle diyebiliriz, bir gemide 1 firavun, 99 masum varsa ve o firavun gemiden inince 1000 masum insani oldurmeyi planlamis ise bu 1000 kişiyi kurtarmak icin 99 masumu feda edip gemiyi batırabiliriz buna cevaz vardır.

EL-KAİDE VE 11 EYLÜL'ÜN OLUŞUMU VE GERÇEKLERİ ;

El Kaide lideri ŞEYH USAME MUHAMMED BİN AVAD BİN LADİN (HAFIZAHULLAH) Afganistan,a yerleştikten kısa bir süre sonra, Ağustos 1996,da "Ahrıcul müşrikiyne fi'y ceziyretil arap" Kafirleri Arap Yarımadasından atın başlıklı 8 bin kelimelik bir bildiri yayımladı. Bildiride hadislerden alıntılar yapıyor, İbn-i Teymiyye, Ömer Abdurrahman ve hocası Abdullah Azzam,a atıflarda bulunuyor ve onlar'ın ışığında örnekler sunuyordu. Bildirinin hedefi, Suudi Arabistan Harameyn,deki ABD askerî varlığını sona erdirmekti. Şeyh usame bin ladin 1997 yılında CNN muhabiri Peter Arnett verdiği mülakatta, Suudi Kraliyet ailesinin ABD,nin bir şubesi haline geldiğini ve Arabistan,da ABD,ye üsler vererek şeriata muhalif davrandığını,ihanet ettiğini ve bu yoldan dönmesi gerektiğini açıkladı...


video

Afganistan'ın Kandahar kenti... 1999'un başları... El Kaide lideri Şeyh Usame Muhammed Bin Ladin (Hafızahullah),komutanlarından Şeyh Halid Muhammed'le toplantı yapıyordu. Muhammed, "Şeyh Ladin" için önemliydi. Cihad'a inanıyor,Şeyh Usame Bin Ladin'in huzuruna sürekli çıkıp Amerika'ya karşı hazırladığı planları öneriyordu. Amerika'nın önde gelen binalarına uçakla istişad saldırıları düzenlemek ilk onun fikriydi. Bunu 1996'da Şeyh Usame Bin Ladin'e teklif etmişti.Şeyh Usame Bin Ladin, ilk önceleri bu plana karşı çıkmıştır ancak ABD'nin ve İsrail'in İslam'ı yok etmeye yönelik saldırıları karşısında bu planı 3 yıl sonra kabul etmiştir. 1999 toplantısında Şeyh Usame Bin Ladin, Şeyh Halid Muhammed'e "Ekibi kur, uçakla istişad başlasın" emrini vermiştir.Şeyh Usame Bin Ladin,vurulmasını istediği 2 yeri özellikle belirtti: Beyaz Saray ve Pentagon...Şeyh Halid Muhammed de kendisi "Dünya Ticaret Merkezi"ni listeye ekledi.

ŞEYH USAME BİN LADİN ŞEHİD MUHAMMED ATTA'YI LİDER SEÇTİ

Şehid Muhammed Atta Üniversitedeyken

Şeyh Usame Bin Ladin'in isteği üzerine Şeyh Halid Muhammed, Afganistan'daki kampta eğitilen mücahidlerin listesini inceledi ve 4 isim belirledi: Şehid El Hazmi, Şehid Midhar, Şehid Hallad ve Şehid Ebu Bara el Taizi... Bu 4 gönüllü mucahıd,1999 sonbaharında Mes Aynak kampında eğitime başladı...


video


Aynı tarihler... Yer: Hamburg... El Kaide kamplarında eğitim görmüş bu 4 gonullu mucahıdler, Almanya'nın bu kentinde biraraya gelmişti: Şehid Muhammed Atta, Şehid Ziyad Cerrah, Şehid Remzi Binalşibh ve Şehid Mervan El Şeyhi... Ancak bu 4 mucahıdin amacı farklıydı. Onlar, Çeçenistan'a gidip Ruslar'a karşı savaşacaktı. Bu 'zirveden' Şeyh Usame Bin Ladin haberdar edildi. Şeyh Usame Bin Ladin'in " uçaklı istişad " için düşündüğü mucahıd Şehid Muhammed Atta'ydı Batı eğitimli, iyi İngilizce ve Almanca konuşan ve ABD'den nefret eden bir gençti... Şeyh Usame Bin Ladin, Avrupa'ya haber saldı ve Şehid Muhammed Atta'yı Kandahar'a çağırdı. Görüşmeleri sonrası Şeyh, Atta'yı "uçaklı istişadı" ekibinin lideri seçti.

video

Muhammed Atta, Kandahar'da eğitim alan 4 kişiyle tanıştı.Şehid Midhar ve Şehid Elhazmi için olumlu rapor verdi.Ancak diğer ikisi için verilen olumsuz rapor sonrası Şeyh Usame Bin Ladin, Hallad ve Taizi'yi ekipten çıkardı...

video

Şehid Ziyad El Cerrah'ın Afganistanda Çekilmiş Özel Görüntüleri

Şeyh Usame Bin Ladin 11 Eylül İstişadını Gerçekleştirecek Olan Mucahidlerle Beraber Toplantıda görülüyor

Atta, Almanya'ya Ladin'le hazırladığı "Dünya Ticaret Merkezi,Pentagon ve Senato binası vurulacak" planıyla dönerken; 15 Ocak 2000'de Şehid Midhar ve Şehid El Hazmi, Amerika'ya giriş yapan ekipteki ilk 2 mucahıd oldu...
Hamburg dönüşü Şehid Muhammed Atta; Şehid Binalşip, Şehid Cerrah ve Şehid Mervan El Şeyhi'ye planı açıkladı. Bu 4'lü uçak simülasyonu çalışmalarına başlamıştı bile... Mart 2000 Şehid Muhammed Atta, Amerika'daki uçuş okullarının daha ucuz olduğunu öğrenince, Şeyh Usame Bin Ladin'in de onayıyla ekibiyle ABD'ye gitmeye karar verdi. Şehid Cerrah, Şehid Atta ve Şehid El Şeyhi, ABD'ye giriş yaparken;

Şehid Muhammed Atta,nın 2000 yılındaki Vize Kartı

Şehid Muhammed Atta,nın Sürücü Lisansı

Ziyad Cerrah (Rahimehumullah)

2001 Yılı Florado'da Uçak Smiliyasyonları Sırasında Çekilmiş Özel Bir Kare

Marvan al-Shehri’nin Mucahidlere Vaaz Verirken Çok Özel Bir Kare

Yemenli Şehid Binalşibh'in pasaport sorunu çıktı ve Almanya'da kaldı. Plan değişmişti: Şehid Binalşibh, Pakistan'da bulunan komutan Şeyh Halid Muhammed ile Amerika'daki Şehid Muhammed Atta'nın arabuluculuğunu yapacaktı.

video

ŞEYH USAME BİN LADİN ; ''UÇAKLARI YERE DÜŞÜRÜN''


Şehid Muhamme Atta ve 2 mucahiıd , Amerika'nın çeşitli kentlerindeki uçuş okullarında eğitim almaya başladı. Ekipteki gönüllü sayısı 10 ayda 26'ya çıktı.
2000 sonu, 2001 başı... Şehid Muhammed Atta, ekipteki bir kişiden tedirgindi Şehid Ziyad Cerrah, Lübnanlı zengin bir ailenin çocuğu olan Şehid Cerrah, Beyrut'taki Hırıstiyan okulunda eğitim görmüştü ve Hamburg'da bıraktığı Türk nişanlısı Aysel Şengür...Şehid Cerrah Aysel'i görmek için sık sık Hamburg'a gitmişti.Bu Şehid Muhammed Atta'yı düşündürüyordu ve tedirgin oluyordu.Ekibi dağılacak, emekler boşa gidecek diye...Şehid Muhammed Atta Ve Ziyad Cerrah Aynı Karede

Temmuz 2001'de Ziyad Cerrah, gelişmelerden habersiz olan Aysel'i görmek için yine Hamburg'a gitti. Bu kez onu "İstersen senin yerine Zekeriya Musavi'yi (Şu an ABD'nin elinde olan 20'nci mucahıd) ekibe dahil edelim" teklifi getiren Şeyh Halid Muhammed karşıladı.Şehid Cerrah kabul etmeyerek Şehid olmaya geldim H.Z MUHAMMED (S.A.V) hadisini işittim,buyurmuştur.

Esir Mucahid Zekeriya Musavi
(Allah onu Esaretten Kurtarsın)

Aynı ay, Temmuz 2001... Şehid Muhammed Atta, İspanya'da Şehid Binalşibh'le buluştu. Şeyh Usame Muhammed Bin Ladin sabırsızlanıyordu. İstişadı saldırının Mayıs'ta olmasını istemiş,ancak Şehid Muhammed Atta "Hazır değilim" demiştir, Şehid Binalşibh, Şeyh Muhammed Bin Ladin'in mesajını iletir: Binaya gerek yok. Uçakları yere de düşürebilirsiniz...


video

Şehid Muhammed Atta,diğer ekiplerde eksikler Var Pentagon'u vuracak Şehid Haniy Hencur,İkiz kulelerin 2.sini vuracak Şehid Şeyh AbdulAziz Ez-Zehraniy veŞehid Ahmed El-Haznevi'den (nere'yi vuracağı belli değildi) hazır değiliz deyip Şeyh Usame Bin Ladin'e 6 Hafta daha lazım...ABD'ye dönen Şehid Muhammed Atta diğer ekip başları ile operasyon için son görüşmeleri yapıp ekipteki mucahıd sayısınıda 19'a indirip,

video

video

Ve tarihi belirledi: 11 Eylül 2001... 2 uçak Dünya Ticaret Merkezi'ne, bir uçak da Pentagon binasına vuracaktı Peki ya 4'üncü uçak ? Hedef, Washington'daki herhangi bir binaydı. Beyaz Saray da olabilirdi, Senato da... 9 Eylül günü bile 4'üncü uçaktakiler nereyi vuracaklarını bilmiyordu...10 eylül günü vurulacak yer belli oluyordu,

video

Ve Dünyanın sarsıldığı gün 11 Eylül 2001 Sabahı Vurulamaz denilen süper güç denilen kafir abd,yi 19 tane genç ininden çıkardı ve kalbinden vurdu BÜYÜK FETİH BİİZNİLLAHİ TEALA GERÇEKLEŞTİ,ALLAH SONSUZ HAMD OLSUN 19 TANE GENÇ KARDEŞİMİZİN ŞEHADETİNİ KATINDA KABUL EYLESİN İNŞALLAH

video

11 EYLÜL SABAHI ŞEHİD MUHAMMED ATTA ŞEHADETE DOĞRU YÜRÜRKEN

11 EYLÜL SABAHI ŞEHİD ABDUZAZİZ EZ-ZEHRANİY VE ŞEHİD MUHAMMED ATTA ASANSÖRDE YANYANA GÖRÜLÜYOR


11 EYLÜL SABAHI ŞEHİD HANİ HANJOUR VE HALİD'UL MUHTAR ASONSÖRE BİNERKEN GÖRÜLÜYOR


ŞEHİD HANİ HANJOUR VE HALİD'UL MUHTAR METAL DEDÖKTÖRDEN GEÇİP ŞEHADETE DOĞRU ADIM ADIM YÜRÜRKEN

İntermet Ortamında İlk kez Yine Hakkal-Cihad.Blogspot.Com'da


video

ALLAH AZZE VE CELLE KAFİR AMERİKANIN PUTLARINI VE SİMGELERİNİ YIKMAYI BAŞARAN 19 TANE KARDEŞİMİZİN ŞEHADETİNİ KATINDA KABUL EYLESİN ONLARIN KALBİNE İNDİRDİĞİ SAMİMİYETİ TÜM İSLAM GENÇLİĞİNİN KALBİNE İNDİRSİN.ALLAHUME AMİN.

video
DÜNYA TİCARET MERKEZİ YANİ İKİZ KULELERE DÜZENLENEN ŞEHADET OPERASYONU ANI


video
ŞEYH USAME BİN LADİN İSLAM ÜMMETİN'E 11 EYLÜL ŞEHİDLERİNİ TANITIP DUA EDİP ÖVGÜYLE BAHSEDİYOR

11 Eylül kokpit kayıtları 11 Eylül istişadı sırasında düşürülen 4 uçaktaki konuşmalar abd'de mahkemede sanığa dinletildi.11 Eylül istişadındaki rolü nedeniyle ABD'nin Virginia eyaletindeki Alexandria Mahkemesi'nde yargılanmakta olan Fas asıllı Mucahid Zekeriya Musavi'nin duruşmasında, jüriye Pennsylvania yakınlarında düşen uçaktaki konuşmalar dinletildi.

United Air Lines'a ait 93 no'lu uçuşu yapan uçakta mucahidler onları engellemeye uğraşan yolcular arasında geçen son dakika konuşmaları Federal Savcılık tarafından delil olarak kullanıldı. Ses kaydında, 4 mucahid ile uçağın kontrolünü onlardan almaya çalışan yolcuların karşılıklı konuşmaları yer aldı. Kayıtlarda yolculardan biri,"Ölmek istemiyorum"diye bağırırken, mucahidlerden birinin,"İşini bitirelim mi öldürelim mi ?"dediği duyuluyor. Kayıtların başka bir bölümünde ise bir yolcunun mucahidlerden birine,"Lütfen, canımı acıtmayın"dediği duyulurken, kavga gürültüleri arasında,"Bir şey mi var, kavga mı?"diye bağıran bir mucahid, diğer bir mucahidden"Evet"yanıtı veriliyor. Kontrolden çıkan uçak yere çakılmadan hemen önce duyulan ses ise, "Allah U Ekber-Ve'l izzetu lillah''ve"Hayır, hayır, hayır"çığlıklarının ardından sessizlik hâkim oluyor. Dünya Ticaret Merkezi'yle Pentagon'un hedef alındığı saldırılar mucahidler tarafından kaçırılan 3 uçakla düzenlenmiş, 1 uçak da Pennsylvania'da düşmüştü.Yukardaki konuşmaların yer aldığı kokpit kayıtları Pennsylvania düşen Şehid Şehid Ziyad Carrahi,Şehid Ahmed-El Haznevi,Şehid El-Mutaz Billah Ve Şehid Ahmed El-Neaym ve yolcu murettabatından oluşuyordu.

11 Eylül 2001 ;KÜFRÜN MERKEZİ VE FESADI OLAN AMERİKA KALBİNDEN VURULUYORDU ALLAH'DAN ONLARI ŞEHİDLER OLARAK KABUL ETMESİNİ DİLERİZ.AÇIKLAMALAR; MOLLA ŞEYH MUHAMMED HALİD'DE AİTTİR.

video

ŞİMDİ İSE GELELİM BAZI CAHİLLERİN 11 EYLÜL ŞİFRESİNE

İstişadın 11 EYLÜL tarihinde gerçekleşmiş olması mistik nedenler peşinde koşanlar için ilk ipucunu veriyordu: 11 sayısı 11'in bir asal sayı olması da herhalde dikkatleri daha çok çekmeyi başarmıştır.

11 eylül istişadı ile 11 sayısı arasındaki belirtilen “mistik” ilişkilerin bazı örnekleri şunlardır...

1) İsitişad tarihi: 11 / 9 = 1 + 1 + 9 = 11

2) September 11 yazısı 9 harf +2 rakamdan oluşuyor 9 + 2= 11

3) 11 eylül yılın 254.günü = 2 + 5 + 4 = 11

4) 11 eylül'den sonra yılın sonuna 111 gün kalıyor.

5) İkiz kuleler yıkılmadan önce yan yana durdukları için 11'e benziyorlardı

6) Nostradamus 11 harften oluşan bir isim.

7) Afghanistan 11 harften oluşuyor.

8) The Pentagon11 harften oluşuyor.

9) Uçaklardan Flight 11'de 92 kişi bulunuyordu = 9 + 2 = 11

10) Uçaklardan Flight 175'de 65 kişi bulunuyordu = 6 + 5 =11

11 )İsrail Başbakanı,Ariel Sharon 11harf.

12) İsrail Dışişleri Bakanı,Shimon Peres=11 harf

13) ABD,nin bağımsızlık günü: 4 Temmuz = 4 + 7 = 11

14) Bir önceki ABD Başkanı, Bill Clinton = 11 harf

Açıkçası doğruyu söylemek gerekirse,yukarıdaki sayılar ve eşitlikler gerçekten ilginç görünmektedir.Sokaktaki adam için bu kadar ilginç eşitliğin yanyana gelmesi sadece ve sadece tek bir nedene bağlı olacaktır:aaa bak gördünmü 11 eylül istişadının gerçekten mistik bir yönü var ! Tuhaf Rastlantıların Olasılığı Bütün bu eşitliklerin anlamlı olduğunu bir an için kabul edelim.Sonucu 11 sayısını veren bütün bu örnekler sadece basit bir rastlantı ile açıklanabilir mi? Bir olayın olma olasılığı ile herhangi bir olayın olma olasılıkları birbirilerinden farklıdır.11 Eylül bu açıdan bakıldığında,eğer olaylar olmadan önce 11 eylül istişadı öngördüğü iddia edilen olaylar saptanmış olsaydı; diğer bir deyişle iddialar kanıtlı olabilseydi yapılan çıkarımların bilimsel olduğunu söyleyebilirdik, ancak,olaylar olup bittikten sonra geriye dönük kanıt aramaların bilimsel olduğunu söylemek çok zor.

Örneğin, bir an için 11 eylül değil de 13 Eylül'de olduğunu düşünelim.Bu tür bir tarih değişikliğinde mistik kuramlar açıklama gücünü (!) kaybedecekler miydi ? Kesin olarak hayır diyebiliriz çünkü bu sefer kanıt aramalar 13 sayısı üzerinde yoğunlaşacaktı. İşte bir kaç örnek:

1) 13 sayısı kafirlerce uğursuz olarak kabul edilen bir sayıdır.

2) 13 Eylül yılın 256. günü = 2 + 5 + 6 = 13
3) Pentagon,a çarpan uçak : UA 175 = 1 + 7 + 5 = 13

4) Flight 77,de 58 yolcu vardı = 5 + 8 = 13

5) İkiz kulelerde toplam 26 ülkeden çalışan vardı = 13 + 13

6) İkiz kulelerde toplam 104 asansör vardı = 13 x 8

7) Usame bin ladin ailesinin 52. çocuğudur = 13 x 4

8) Saddam Hüseyin = 13 harften oluşuyor.

9) Usame bin ladin= 13 harften oluşuyor.

10) İkiz kuleler 415 ve 417 metre yüksekliğindeydiler
415 + 417 = 13 x 64

Herhangi bir olayın garip rastlantılardan oluşan matematiksel bir gizem içerdiğini söylemek için gerekli olan sadece biraz üstünde uğraşmaktır.Eğer amaç çevremizde olup biten olayları belirli matematiksel eşitlikler ya da özel sayılar olarak sunmak olursa bunları sağlayacak olayları belirlememiz hiç de güç olmayacaktır.Sayısal verilerden bir kısmını kullanarak istediğimiz sayıyı elde etme şansımız olması karşılaşılan olayların mistik olduğunu göstermeye yetmediği gibi aksi kanıtlar bütün bu sayısal sonuçların sadece rastlantı olduğunu açıkça göstermektedir.

video

11 EYLÜL İSTİŞADI'NIN KAFİR ABD,YE VERMİŞ OLDUĞU ZARARLAR

Değerli kardeşlerim 11 Eylül 2001 İstişadın,ın Amerikanlara vermiş oldugu zararı gözden geçirelim.Böylece hem mucahidlerin ne kadar büyük bir darbe vurdugunu görürüz hem de istişadı niçin Amerikanların yapmiş olamayacagını iyi anlarız.

1) İstişad Amerikan ekonomisine 500 milyar dolar ile 1 trilyon arasinda bir zarar verdi. Amerika bu saldirinin açtigi yaraları halen sarmaya calışmaktadir. Amerikan ekonomisi bu istişadla adeta çökme tehlikesi gecirdi. Halbuki bu saldırıyı Amerikanlar önceden planlamış olsalardı bu saldiridan gelecek ekonomik zararı telafi etmenin yolunu da planlamıs olurlardı. Ama besbelli ki bu saldiri Amerikayi hazırlıksı yakaladı.

2.) Amerika bu saldırıda yüzlerce yetişmiş elemanını kaybetti. En buyuk şirketlerinin en önemli yöneticilerini, onlarca muhendisi, okumuş,yetismiş, tecrübe görmus bir sürü iş adamını kaybetti. Bu da Amerikan ekonomisine uzun sureli bir yara açtı. Yine ayni istişadda bir çok şirketin çok önemli binlerce evragı da kül oldu.

3.) İstişad'dan sonra Amerikanin dünyadaki imajı sarsıldı. Amerika'nın yıllardır ugraşa ugraşa biriktirdiği karizması bir anda yerle bir oldu.Boylece Avrupa ulkelerinin Amerikaya olan güvenleri azaldı,muslumanların amerikadan olan korkulari azaldı ve Amerika'ya yılda milyarlarca dolar akitan turist sayisinda azalma oldu. Bu Amerikaya çok büyük darbe vurdu.

4.) İsitişad'dan sonra "cihad" kelimesi dünyanın gündemine oturdu. Bugun artık batı ulkelerindeki kafirler bile ''CİHAD'' kelimesini biliyorlar.Tabi bu olaydan sonra olaydan etkilenen binlerce genç ALLAH YOLUNDA CİHAD'A katıldı. Çünkü bu İstişad müslümanlara cihad ibadetini hatırlatmıştı.İslam alemine binlerce yeni mucahid kazandiran bir istişadı ameliye kesinlikle amerika tarafindan planlanmis olamaz.

Eğer Abd İslam ülkelerini isgal etmek için bahane arayışında olsaydı böyle bir saldırı yapmazdı.Bunun yerine daha ucuz ve daha dehşet verici bir "ŞOVU" yapabilirlerdi. Mesela yüzleri maskeli mücahidlere benzeyen 10 kisiyi bir odaya koyarlarlardı,odayada 20 kadar turist koyup sonra da kameranın önunde mucahid kılığına girmiş CIA ajanlari turistlerin kafasını bıçakla keserdi.Böyle bir olay kanlı ve vahşice gözükeceginden 11 eylul kadar etkili olurdu ve amerikaya maliyeti neredeyse beleş olurdu. Kaldi ki Abd Irak'a girdiginde tüm dünya amerikanın karşısındaydı.Buna ragmen amerika kimseyi dinlemedi ve ıraka girdi. Demek ki abd islam ülkelerini isgal etmek icin böylesine dev bir İstişadı düzenlemesine gerek yoktu.

video
11 EYLÜL 2001 MANHATTEN GAZVESİ İÇİN HAZIRLANMIŞ BİR KLİP

video

KÜRESEL DURGUNLUK VE ABD
Zor bir dönem geçiren küresel ekonomi istişadi saldırının ardından daha da sıkıntıya girdi. Kafir ABD, yılboyunca faiz indirimi ile yaşadığı sıkıntıyı aşmaya çalıştı. Üst üste yapılan indirimlerle faizler 40 yılın en düşük düzeyi olan yüzde 1.75'e çekildi.

İŞSİZLİK FIRLADI
İstişadı saldırılardan en fazla etkilenen kentlerin başında 150 bin kişinin işsiz kaldığı Kafir New York geliyor. Yıl sonuna kadar 1.8 milyondan fazla kişinin işini kaybetmesine neden olacağı bildirildi. Kaifr New York Senatosu Cumhuriyetçi çoğunluk tarafından hazırlatılan rapora göre Dünya Ticaret Merkezi'ne saldırılar New York Eyaleti için 6 milyar dolarlık gelir kaybı yaratacak. Kafir ABD'de 11 Eylül'deki istişadının Kafir Amerikan ekonomisine 2003 yılında 640 milyar dolar zarara mal olmuştur.2004 yılında 965 milyar dolara çıkmış bundan sonra kafir abd kaynaklarını yalan beyanatlarla göstermiştir.

NEW YORK'TA SİGORTA YAPTIRMAK ZOR
İstişaddan sonra New York'ta emlak sigorta ettirmek son derece zor ve pahalı bir iş oldu. Sigorta Enformasyon Kurumu Başkan Yardımcısı Kafir P.J. Crowley, 11 Eylül'den beri bir çok acentanın yüksek binaları sigortalamaktan kaçındığını, sigortalamayı kabul ettikleri takdirde ise poliçe fiyatlarını yüzde 300'e varan oranlarda artırdıklarını bildirdi. 11 Eylül İstişadı sigorta şirketleri açısından Kafir ABD tarihinin en masraflı olayı olmuştu. Sigorta şirketlerinin 11 Eylül'den dolayı uğradıkları toplam kaybın 50 milyar dolara ulaştığı tahmin ediliyor.

video

11 EYLÜL NY'YE MALİYETİ 95 MİLYAR $
New York mali denetmenlerinden Kafir William Thompson tarafından hazırlanan rapora göre, 11 Eylül olaylarının, New York şehrine ekonomik maliyetinin 83 ile 95 milyar dolar arasında gerçekleşeceği bildirdi. Kafir William Thompson, bina ve altyapıların değişmesinden dolayı oluşacak ''kira kayıpları'' nedeniyle zararın ise 21.8 milyar dolar olduğunu kaydetti. New York'taki vergi kaybının 3 milyar dolar düzeyinde olduğu belirtildi.

PİYASALARDA TERÖRİST İZLERİ ARANDI
Dünya basınında çıkan haberlerde, ABD tarafından 11 Eylül istişadının baş sanığı ilan edilen Şeyh Usame bin Ladin ile bağlantılı kişilerin saldırı öncesinde borsa spekülasyonları ile miyonlarca dolar kazandığına ilişkin iddialar yer aldı. Uluslararası borsalarda el kaide ve mucahidlerin izleri sürüldü.Bu bir nevi ALLAH'IN mucahidlerin eliyle verdiği ganimettir.

SUUDİLER,ABD'DEN 200 MİLYAR $ ÇEKTİ
11 Eylül istişadı sonrasında, Arap dünyasına terörist damgası vuran ABD hükümeti, Suudi Arabistanlı yatırımcıları kaçırıyor. ABD'de toplam 600 milyar dolarlık yatırımı olduğu tahmin edilen Suudiler, kısa sürede 200 milyar dolarlık yatırımlarını geri çektiği iddia edildi.

video

İNŞAALLAH BU KADAR DELİL VE AYRINTIDAN SONRA HALA KAFİRLERİN VE MUNAFIKLARIN YALAN VE DOĞRU OLMAYAN HABERLERİNE MÜSLÜMANLAR İNANMAZLAR VE VU BÜYÜK FETHİ 19 TANE GENÇ MÜSLÜMAN MUCAHİD TARAFINDAN BİİZNİLLAHİ TEALA YAPILDIĞINA KANAAT GETİRİRLER

Tepkiler:

12 yorum:

AbdulKahhar dedi ki...

Allah razı olsun akhim abim vallahil azim baştan sona hayranlıkla okuyup izledim ve inan şu an gözlerim dolmuş ne diyeceğimi bilmiyorum.Allah subhanehu ve teala ümmete ne güzel mucahidler bahşetmiş.Allah azze vecell inşallah bizlere de böyle güzel ilim ahlak şecaat cesaret iman ihlas takva nasip eder.bizleri resulun ve sahabesinin ve onun takip edenlerin yolundan ayırmasın inşallah.Allah tekrar tekrar razı olsun.Allah amellerimizi zayi etmesin. Allahumma amin. :''( ALLAHU AKBAR VALİLLAHİLHAMD ALLAHUAKBAR VEL İZZETUL MUJAHİDİN..

hakkal-cihad dedi ki...

Allah tebareka ve teala sizlerdende razı olsun abdulkahhar kardeşim sanal ortamda bu kadar ayrıntılı 11 eylül olaylarının anlatan başka bir site daha yok çok çalışarak istihbarati bilgilere kadar öğrenip ve böyle dev bir arşiv hazırladık rabbim emeklerimizi zaiy etmesin.amin

seni bu etkilemesi içindeki cihad aşkının ve şehadet aşkının yoğunluğu ve isteğidir, dualarına canı gönülden amin diyorum allahumme lekel hamd

araz dedi ki...

Allah cc razi olsun.Ona hemd olsun.cok guzel olmuşdur kalbim dahada ferehlendi.Allah cc zehmetinizin karsiligini versin.amin

Tevhid Ve Cihad dedi ki...

Allah u zul celali vel ikram sizlerdende razı olsun araz kardeşim rabbim her müslümana bu mubarek saldırıları hakkıyla anlamayı ve idrak etmeyi nasip etsin

hb dedi ki...

yaw herşey .çok güzel olmuşta o saidi nursi kafirinin ne işi var orda anlamadım bana vahiy geldi diyen bi adamın sözlerinin burda delil gibi kulanılması çokk terss biri cevap verirse sevinirim????

Hakkal-Cihad dedi ki...

hb kardeşim said nursi için uzlaşma yolunu seçmişse bizde diolagcu olalım ve bu dnler arası diolog akımını başlattık diyen zavallı fethullah gulen cemaatine delil olsun diye o kısa bölümü aldık delil fethullah gulen ve cemaatini yalancı çıkarsın diyedir

Adsız dedi ki...

Allah subanahu ve teala sizden razı olsun
Bir belgeser gibi bişey var amerikan yapımı fahrenayt910 diye orada güye bu olayların hepsini amerikan kafirlerinin yaptıgını söylüyoorlar ve binanın tamamen yokolmasının nedenini içine patlayıcı yerleştirildigini söylüyorlar ama bilmiyorlarkı Allah herşeye kadirdir ve mücahidlerin yanında!
ALLAH HEPSİNİN ŞEHADETLERİNİ KABUL ETSİN amin..

Hakkal-Cihad dedi ki...

Amin kardeşim Allah sendende razı olsun

11 eylül mahnettan gazvesi ile ilgili bir sürü saçma sapan videolar mevcut bu tür videoların yayınlanma sebebleri müslümanların kafasını karıştırmakdan başka bir şey değil çünki hiç bir kafir kendi evinde vurulmayı sembollerinin yıkılmasını kabul etmez bu onlar için utanç tablosu olduğu için abd oyunu diye videolar üretiliyor abd istihbarat ağları isteseler bu viideoları engellerler ama işlerine geliyor uyanık olmak gerekir...

11 eylül 2001 Manhettan Gazvesi gerçekleri adlı sayfamızda hayal ürünü hiç bir şey yok hepsi gerçek ve yaşanmış şeyler delilleriyle ortaya koyduk bu kadar delil ve ayrıntıyı bilen müslümanların daha uyanık olup kafirlerin yalan ve aldatıcı haberlerine iitibar etmemesi gerekir

Allahın izniyel amerikanın ve yandaşlarının sonu yakındır

Adsız dedi ki...

es selamu aleykum. ALLAH tüm müslümanları kafirlerden korusun. benim bir sorum olacaktı as sahab web sitesine nasıl ulaşabilirim?

Hakkal-Cihad dedi ki...

Ve aleykumselam kardeşim as sahab web sitesi şu anda aktif değil güvenlik nedeniyle yayın yapmıyor ıp adreslerinden yer tespiyitle dana öönce saldırı yapan kafirlere bu fırsatı vermemek için as sahab sitesi sadece videolarla müslümanlara yayın veriyor Allah onlardan razı olsun güzel dualarına ise canı gönülden ALLUMME AMİN

Adsız dedi ki...

11 eylülde 2900 sivil 6000den fazlada yaralı vardır.

bunun hesabını kimse veremez.

hangi islam alimi sivilleri vurmayı mübah saymıştır.

peygamber sas. savaş haricinde kadın çocuk yaşlı demeden kime saldırmıştır.

islamda savaş halinde bile savaşmayan kadınlara ateş açılmazken bu kadar kadının hesabını kim verecek.bu kadar çocuğun hesabını kim verecek.

ayrıca bu saldırının islamla terörü yanyana getirmesi de cabası.

Admin dedi ki...

Irak,da ölen 3 milyon müslümanın ve namusları kirletiillen bacıların hesabını kimse veremez

Afaganistanda ölen 500 bin masum sivilin hesabını kimse veremez

75 yıldır esaret altında olan Beytil makdisin hesabını kimse veremez

Filistinde yıllardır esir kamplarında açlığa mahkum edilen ve öldürülen 100000 bin masum filistinilinin hesabını kimse veremez

Yıllardır Rusların zülmüyle inleyen çeçenistanın hesabını kimse veremez

Bosnada katledilen 50 bin müslümanın hesabını kimse veremez

Cezayirde müslümanlara uygulana ambargoları ve ölümlerin hesabını kimse veremez

Rabbimiz bize KUran,da ''biri size saldırdıysa sizde ona aynı şekilde hatta misliyle saldırın'' diye cevaz vermişken onların tüm insanları ve ülkerindeki her sembol mücahidlerin hedefidir.

ALLAH SİZE VE SİZİN GİBİ DÜŞÜNEN TÜM MÜSLÜMANLARA 11 EYLÜL KUTLU GAZVESİNİ ANLAMAYI VE İYİ İDRAK ETMEYİ NASİP ETSİN

Yorum Gönder

''Hakkal-Cihad.Blogspot.Com'' Sizlerin Sitesidir.
Değerli Görüş Ve Yorumlarınızı Bekliyoruz

SİTEMİZİ ZİYARET EDEN KARDEŞLERİMİZİN MESAJLARININ YAYINLANDIĞI PANOSU HAKKINDA


İSLAM,DAN NASİBİNİ ALMAMIŞ IRKÇI TÜRK VE KÜRTLERİN SÜREKLİ SİTEMİZE GİREREK PANOMUZA İSLAM DEVLETİNİ VE SADIK MUCAHİDLERİNİ KARALAYAN VE KÜFR İÇERİKLİ MESAJ VE YORUMLAR YAZMALARI VE BİZİMDE TEKNİK BİR SORUN NEDENİYLE BU YORUMLARI SİLEMEMİZ YÜZÜNDEN PANOMUZ BİR SÜRE HİZMET VERMEYECEKTİR.


SİTE ADMİNİ DİYORKİ...


İSLAM DEVLETİ BAKİ VE KALICIDIR EMİRİMİZ HALİFEMİZ EBU BEKİR BAĞDADİ EL HAŞİMİ EL KUREYŞİ (HAFIZAHULLAH) BİAT EDİYORUZ

VE SİZ IRKÇI TÜRK VE KÜRTLER VE İSLAM DEVLETİNİN APAÇIK DÜŞMANLARI ''KUL MUTU Bİ GAYZIKUM'' DİYORUZ 'KİNİNİZLE BERABER GEBERİN'' VE ALLAH,IN İZNİYLE SİZİNDE SONUNUZ YAKINDIR VE KÜFRÜNÜZLE BERABER YOK OLACAKSINIZ.


HAKKAL-CİHAD.BLOGSPOT.COM SİTESİNİ ZİYARET EDEN TÜM SAMİMİ MÜSLÜMAN MUCAHİDLER
HAKKINIZI HELAL EDİNİZ.
 
BU SİTE KORUMA ALTINDADIR.Hakkal-Cihad.Blogspot.Com